Bramy garażowe firmy Hörmann

Marka Hörmann od lat zajmuje się branżą budowlaną i bywa największym przemysłowcem bram garażowych, drzwi bocznych do garażu, ościeżnic jak również napędów. Spółka Hörmann jest spółką dziedziczną funkcjonującą na obszarze dziesięcioleci. Tworzy poświadczenie najnowszych rozstrzygnięć i najdoskonalszej gatunkowości artykułów.

Grupa Hörmann jest administrowana już przez trzecie oraz czwarte pokolenie wnuków, oraz prawnuków inicjatora firmy, Augusta Hörmann.

Udziałowcami odnoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Główna siedziba spółki usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. W owym punkcie poza wydziałami siedziby, znajdują się też przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Dodatkowo, marka ma cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie spółka werbuje w nich ponad stu wysoko doświadczonych etatowców. Marka Hörmann Polska sp. z o.o posiada gęstą sieć wspólników handlowych na obszarze całego kraju. Gwarantuje ona ekspresowy a także fachowy serwis oraz zapewnia dogodną, fachową obsługę kontrahenta.

Może Ci się również spodoba