Nowe nieruchomości we Wrześni – Apart Opieszyn

Domostwo Nowa Gorzelnia jest to kontynuacja wytworzonego przez konstruktora ApartGD, bardzo blisko Osiedla Apart Opieszyn.

Faktycznie cała osada ma przygotować nowoczesne usytuowanie we Wrześni. Dodatkowo, Domostwo Nowa Gorzelnia ma być terenem nie jedynie faktycznie zamkniętym, wyróżniającym się bogatą budową, lecz również uroczym jak również użytecznym obszarem dla najemców. Inwestycja Nowa Gorzelnia umiejscowiona jest w środku punktów zielonych, a równocześnie w skondensowanym centrum Wrześni. Ze wszystkich okien mieszkań będzie realnie możliwe podziwianie wspaniałych widoków flory i trawników, dróżek, jak również uroczą rzeczkę Wrześnicę.

Całkowita architektura murów odnosi się swoim charakterem do archaicznej funkcji tego miejsca. Dzięki ultranowoczesnej interpretacji, Stara Gorzelnia objawia się obecnie w nowiutkiej odsłonie, zwłaszcza dzięki unowocześnionemu jak również dołączeniu w zabudowaniu, cudownemu kominkowi, tablicy informacyjnej, wystrojowi klatek schodowych, oraz dzięki nazw kondygnacji takich, jak Słodownia, Destylownia jak też kluczowej nazwie domostwa określonej jako Nowa Gorzelnia. Osada Nowa Gorzelnia to miejsce odróżniające się na obszarze innych obiektów w niewysokich cenach za lokale, nie droższych aniżeli wysprzedanego opodal Osiedla Apart Opieszyn.

Może Ci się również spodoba